ZaKáZaNé OvOcE ChTnÁ nEjVíCe......=o*
Red Bull vám dává křídla zato Vodka vás vožere a potom nechá ležet na zemi...=D

Filmy☼

Strašpytlík..,..

2. února 2009 v 20:44 | Peťka
Pěkná film no vlastně spíš pohádka je to fakt pěkný....

Strašpytlík
Strašpytlík
Samotný příběh není to nejdůležitější, co nám tato pohádka přináší. Je to takové malé zrcátko nastavené světu dospěláků, současných teenagerů a vlastně celé naší "dokonalé" společnosti. Té společnosti, kde ti úspěšní - třebaže hloupí a zlí - jsou oblíbenější, uznávanější, obdivovanější, ... než ti, kteří jsou kamarádští, upřímní a ostatní převyšují především morálně a nikoli fyzicky ...
Strašpytlík to nemá jednoduché nejen mezi svými vrstevníky, ale nerozumí mu ani jeho tatínek. A to ho snad bolí ze všeho nejvíce. Můžeme pak sledovat marnou a dojemnou snahu malého synka získat si lásku a uznání svého tatínka. Ale proč se musí děti snažit zasloužit si lásku rodičů? Proč je rodiče nemohou mít rádi prostě jen tak, jen proto, že jsou jejich, že vůbec existují? Během sledování této pohádky jsem myslela na ty rodiče, kteří seděli v kině se svými dětmi, jestli si vezmou trochu ponaučení, jestli jim tento film dokáže trošku poodhrnout roušku toho po čem jejich děti touží, jestli jim dojde, jak citlivá a zranitelná je dětská dušička.
Strašpytlík
Nyní něco málo k výtvarné stránce - nejvíce se mi líbil tatínek malého Strašpytlíka. Na této postavě byly krásně znázorněné emoce, které prožíval - rozpaky, smutek, stud, rodost - a to nejen výrazem obličeje, ale i pohybem celého těla. Tak jako v každé správné americké pohádce, ani v této nechyběly písničky. Zazněly zde jak původní, tak již notoricky známé světové hity. K mému překvapení i pár českých "hitovek", které ale do děje pohádky velmi dobře zapadly.
Strašpytlíka by měly vidět nejen děti, ale i dospělí. Děti se dobře pobaví, chvilku se budu možná i bát. Dospělí se mohou příjemně uvolnit, zasmát se sami sobě a trochu se nad sebou zamyslet.
Strašpytlíkovi dávám do notýsku velkou jedničku, dvakrát podtrženou a s hvězdičkou.

Karlík a továrna na čokoládu.....

22. ledna 2009 v 21:01 | Peťka

Karlík a továrna na čokoládu

Karlík a továrna na čokoláduPodivín Willy Wonka je proslulý svou továrnou na výrobu čokolády, kterou zásobuje celý svět. V továrně však již dlouho nikdo nebyl, ani nikdo neví, co se tam vlastně odehrává.
Karlík a továrna na čokoláduPřed lety totiž několik lidí ukradlo jeho tajné recepty, což Wonku namíchlo natolik, že vyhodil všechny zaměstnance a továrnu zavřel. Později jí opět spustil, ale již bez zaměstnanců. Tedy jen zdánlivě. Na své cestě do hlubin tropického pralesa se setkal s domorodým kmenem Umpa Lumpa, se kterým se dohodl, že se všichni Umpa Lumpové odstěhují do jeho továrny a tam budou pracovat i bydlet.
Karlík a továrna na čokoláduKdyž byla továrna zase v plném provozu, vyhlásil Wonka zvláštní soutěž pro děti. Pět šťastných mohlo v čokoládě najít zlatou vstupenku, která umožňovala ztrávit celý den ve Wonkově továrně. Jedním z nich je i hlavní postava filmu - Karlík. Karlík je z chudé rodiny a čokoládu si může dovolit jen velmi zřídka. Bydlí s rodiči a prarodiči v polorozpadlém domečku, který je ve filmu udělán naprosto úžasně. Řekl bych, že je to stěžejní objekt první poloviny filmu.
Karlík a továrna na čokoláduKromě Karlíka jsou ostatní děti, které vyhrály, nevychovaní spratci. Wonka je za to také po zásluze odmění. Nikdo z nich nedopadne dobře. Wonka má totiž velmi zvláštní způsoby a smysl pro humor. Čokoládová pohádka se může snadno změnit v čokoládové peklo.
Karlík a továrna na čokoláduI když se film může na první pohled zdát, jako jedna velká počítačová animace, opak je pravdou. Celá Wonkova továrna byla vytvořena reálně bez počítačových triků a to včetně scén s veverkama, které prý byly pro ten účel speciálně vycvičeny. Johnyho Deppa jsem hledal celý film - marně. S Wonkovou maskou prostě nebyl k poznání. Co mě moc nebavilo, byly tanečně-hudební scény Umpa Lumpů. To ovšem souvisí s mojí nenávistí k muzikálům, takže se vám třeba líbit budou. Jinak je to moc fajn film - zajímavý, netradiční, doporučuji.

O filmu:

Karlík a továrna na čokoládu
USA / Velká Británie, 2005, 106 min
Oficiání web: Charlie and the Chocolate Factory
Režie: Tim Burton
V hlavních rolích: Freddie Highmore, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, James Fox, David Kelly, Christopher Lee, Missi Pyle, Noah Taylor, Annasophia Robbfakt supr film no spíš pohádkovej film doporučuju je to fakt suprr.....

PrOtIvNý,SpRoStÝ holky..,..,

2. ledna 2009 v 12:20 | Peťka
Je to fakt suprr filmííkk....

Motss se mi líbíí..,..

Film Protivný sprostý holky.

Román pro Ženy=)

27. prosince 2008 v 17:57 | Peťka
Román pro ženyLaura si jako obvykle jen tak zaběhne ke své oblíbené kadeřnici a jí, jejím kolegyním a všem divákům během stříhání, barvení a foukání poví svůj "životní příběh", ve kterém postupně poznáváme dosavadní Lauřiny partnery...

Doba ledováá

22. prosince 2008 v 17:46 | Peťka
Jo docela dobrej film no animovanej film,jinak asi všichni viděli tak si asi o tom myslí své ale pro mě je to moc pěknýý

GYMPL

20. listopadu 2008 v 15:55 | Peťka
SUPROVEJ FILMÍÍK JSEM NA NĚM BYLA V KINĚ S KÁMOŠKAMA MNO FAKT SUPPRRR....

Spider-Man

28. října 2008 v 8:41 | Peťka
Hrdinou proti své vůli." Spider-Man je opět tady - v hlavní roli Tobey Maguire a Kirsten Dunst.
Od chvíle, kdy se Peter Parker (TOBEY MAGUIRE) rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watson (KIRSTEN DUNST), aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha po milované M.J. se ale postupem času stala ještě silnější a proto si nyní pohrává s myšlenkou, že by se tajného života superhrdiny na důkaz své lásky vzdal. M.J. se však mezitím rozhodla jít dál - vydala se na dráhu filmové herečky a v jejím životě figuruje nový muž.
Peter má problémy i se svým nejlepším přítelem Harrym Osbornem (JAMES FRANCO). Jejich kamarádský vztah začíná být stále více zastíněn Harryho záští vůči Spider-Manovi, jehož viní ze smrti svého otce.
Když už se zdá, že se situace nemůže změnit k horšímu, je Peter postaven tváří v tvář mocnému Dr. Octopusovi (ALFRED MOLINA) - ďábelské stvůře s dvěma páry smrtících chapadel, která je mu více než důstojným protivníkem. Aby dokázal jeho řádění zastavit, musí se naučit žít se svým osudem a využít všech svých schopností, které jsou mu zároveň darem i prokletím
DVD Express oficiální text distributora
Moje stanovisko:
Dvojka se mi líbí mnohem více než jednička, asi protože se tam více děje. Objeví se nový padouch a celý film skončí tak, že je vše připraveno pro pokračování. Na které si mimochodem těším. Sice jsem četla co tam zhruba bude, ale vidět to je samozřejmě lepší.
Fotky:Alfred Molina as Doctor Octopus in Columbia's Spider-Man 2
Tobey Maguire as Spider-Man in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Tobey Maguire and Kirsten Dunst in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Alfred Molina as the villainous Doc Ock in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Spider-Man ( Tobey Maguire ) saves Aunt May ( Rosemary Harris ) in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Tobey Maguire and Kirsten Dunst in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Tobey Maguire as Spider-Man in Columbia's Spider-Man 2
Kirsten Dunst in Columbia Pictures' Spider-Man 2
Tobey Maguire in Columbia Pictures' Spider-Man 2

Bezva vejška

20. října 2008 v 15:41 | Peťka
No je to super film ale asik hodně z vás ho nevidělo protože to ještě nedávali v televizi jáá se na to dívala z videopůjčovny..


BEZVA VEJŠKA

Bartleby (Justin Long) je zoufalec k pohledání, který snídá "ne" od svého okolí s ohromující frekvencí. Nejen obrovské večírky plné nezřízených orgií, ale i holky jeho snů se mu vyhýbají jako čert kříži a když to už už vypadá, že by k něčemu mohlo dojít, slyší jen klasické: "Padej!". Bohužel je tak postižen nejen Bartlebyho soukromý, ale i školní život. Už poosmé se zkoušel dostat na vysokou a dnes mu poosmé přišlo vyrozumění, že se nikam nejede a ze studií zase nic nebude. A jelikož kvůli tomu má peklo doma, rozhodne se pro radikální krok - založí školu vlastní! Z opuštěné psychiatrické léčebny udělá s pár přáteli budovu studentových snů (kde na to vezme peníze nikoho netrápí ;), spíchne web a natiskne si dokument o přijetí, který hrdě vyvěsí rodičům před zornice. Jenže… celá akce se rozkřikne trochu víc, než původně měla a k Bartlebyho neradosti se před branami školy zčistajasna vyrojí několik stovek studentů-odpadlíků, kteří by se v té pěkné bílé budově rádi něčemu přiučili, jelikož je taky nikam nevzali. A tak se z původně lehce povrchního plánu musí stát opravdová záležitost, která ukáže nejen systému školství, že to jde i jinak a zábavně, ale především Bartlebyho rodičům, že jejich syn je statný a schopný chlapík :).Hříšný tanec 2(můj oblíbenýý filmíík)

19. října 2008 v 18:51 | Peťka
Hříšný tanec
Kultovní snímek Hříšný tanec z roku 1987 s Jennifer Greyovou a Patrikem Swayzem v hlavních rolích se ve své době stal fenoménem a vyvolal strhující vlnu zájmu o podoby hudebních a tanečních retrostylů. Hříšný tanec 2 nenavazuje přímo na jeho děj či postavy, inspiruje se však obdobnými tématy dívčího sebeobjevování, poznávání lásky a dosažení nezávislosti. Příběh je tentokrát zasazen do prostředí Havany roku 1958, těsně před vpádem Castrových revolucionářů, což jej obohacuje o atraktivní atmosféru a latinskoamerický temperament. "Nechtěl jsme kopírovat originál, protože si ho velmi vážím a ctím i jeho fanoušky," říká režisér Guy Ferland. "Svůj film vidím jako další kapitolu, která pokračuje v odkazu Hříšného tance."

Kruh 1

18. října 2008 v 17:28 | Peťka
Kruh je fakt dost strašidelnej film
a ještě neco neradila bych vám se dívat ale...no jak chcete

Šestý smysl

16. října 2008 v 14:11 | Peťka

Šestý smysl

Šestý smysl
Psycholog Malcolm v podání Bruce Willise se specializuje na dětskou psychologii. Je velmi uznávaným odborníkem; dokonce za svoje výsledky dostává prestižní uznání. Ne vše se mu ale podařilo: jeden z jeho odrostlejších pacientů, kterému nedokázal zcela pomoci, se mu vloupe do bytu. Jednu ránu z pistole adresuje Malcolm a druhou ukončí útočník svůj život.
Šestý smysl
O necelý rok později dostává Malcolm šanci vyzkoušet si podruhé podobný případ, chlapce s obdobným problémem. Malý Cole se stále něčeho bojí a v jeho okolí se dějí divné věci. Jeho matka už nevěří tomu, že nepořádek nezpůsoboval sám. Jenže Cole se stále odvolává na duchy. Zemřelí lidé ho podle něj vyhledávají a ukazují se mu v situacích při své smrti. Není divu, že Cole žije v neustálém strachu. Malcolm se mu snaží pomoci. Nejprve si postupně získává chlapcovu důvěru a pak spolu hledají způsob, jak s děsivými návštěvami bojovat, případně skoncovat.
Šestý smysl
Šestý smysl se rozebíhá velmi pomalu a jde více o psychologický snímek než o horor. Několik napínavějších scén se odehraje teprve až ve druhé polovině filmu, po odhalení, co vlastně Cola děsí; nejde však o žádné lekací scény nebo záběry, ze kterých by se vám zvedal žaludek. Film je více rodinným filmem a nemá tak hutnou hororovou atmosféru jako třeba Vesnice nebo Znamení, kdy čekáte nebezpečí a hrůzu opravdu za každým rohem.
Šestý smysl se také stal filmem, který mnohé přesvědčil, že Bruce Willis umí opravdu hrát. A od té doby se objevilo dokonce několik filmů, ve kterých byl prý Bruce jediným hercem, na kterého se dalo koukat. Malý Haley Joel Osment je také zcela přesvědčivý. Jako vždy rovněž Shyamalan nezklame skvělou dokreslující hudbou.
Šestý smysl
Shyamalan je mistrem závěrů, a tento titul si vysloužil z největší části právě díky této své prvotině. Sbírané informace se postupně skládají a spojí se v překvapivé vyústění... Toto rozuzlení přecejen posouvá tento "zajímavý psychologický film s dojemnými chvilkami na závěr" do kategorie filmů, na které se těžko zapomíná.
Konec jiný, všechno jiné... Tak je ta recenze tak, jak jsem ji napsal, anebo úplně jinak?

O filmu:

The Sixth Sense
Scénář: M. Night Shyamalan
Režie: M. Night Shyamalan
V hlavních rolích: Bruce Willis, Toni Collette, Haley Joel Osment, Olivia Williams, Donnie Wahlberg, Mischa Barton, Trevor Morgan, KaDee Strickland, M. Night Shyamalan
USA 1999, 107 minut

Divoké kočky♫

9. října 2008 v 13:30 | Peťka
Je to fakt pěknej film patří mazi míí oblíbený..

Divoké kočky

Originální název: Coyote Ugly

Motto:Mladá, krásná a talentovaná? Takových je plný New York

Typ filmu: Sexy romantická komedie o cestě za velkým snem.

Délka: 100 minut

Rok výroby:2000

Země původu: USA

Režie:David McNally

Rafťáci

7. října 2008 v 14:21 | Peťka
Je to fakt vostrej film mno hlavně když je to s Vojtou Kotkem a Jiřím Mádlem...

Moderní popelka

4. října 2008 v 10:02 | Peťka
Mno film Moderní Popelka je hezkej ale viděla jsem i lepší filmy mno ale to je můj názor...
A jakpak se líbila Moderní popelka vám??

Americká krása

1. října 2008 v 14:14 | Peťka
Tak toto je moc hezký film no jeden z nejhezčích,....
Byl vyroben ve 2000.
Jo a když jdu na nějaký diskuzní stránky tak má moc dobré pověsti...
no ukážu vám nějaké fotky z toho filmu víc jsem jich fakt nesehnala

Harry Potter

18. září 2008 v 15:54 | Peťka
Tohle je taky moc pěknej filmík ale má to několik dílů....
víc jsem toho nenašla.......

Shrek

15. září 2008 v 17:33 | Peťka
Je to moc hezu filmík a myslim si že jste ho všichni viděli

Mr. and Mrs. Smith

13. září 2008 v 18:35 | Peťka
překladu do češtiny Pan a paní Smithovi ( čteme Smisovi ) , můžu říct, že ten začátek je nudný, ale jinak je to senza film !!! Určitě doporučuju !!!

Nekecej a pádluj

11. září 2008 v 17:31 | Peťka
Popis:Tři kamarádi z dětství zjistí, že jejich společný přítel, který náhle zemřel, po sobě zanechal mapu s poznámkami, jak najít 200 000 dolarů, které kdysi zmizely i s únoscem letadla D.B. Cooperem. A tak se naši hrdinové vydávají na cestu plnou komických situací a doufají, že na jejím konci naleznou vytoužený lup...
JÁ TO HODNOTÍM JAKO LEHCE ULÍTLOU KOMEDII (je to sranda)
jo a pokud jste tenhle film neviděli anebo by jste se na něj chtěli podívat znova tak můžete tadyhlejc je tam takový bílí vokno tak na tu šipku klikněte,no však vy si poradíte........
 
 

Reklama